Де взяти кредит безробітному?

5 Лютого, 2020 Від adminhq

Згідно зі статистичними даними, кількість безробітних зростає з кожним роком. Однак до цієї категорії відносяться не тільки ті, хто втратив роботу, але також неофіційно працевлаштовані, студенти, жінки в декреті і інші особи. Як і всі, вони періодично потребують додаткового фінансового забезпечення. Так виникає необхідність в отриманні кредиту. Однак дуже часто представники цієї категорії отримують відмову на свій запит. Розглянемо більш детально питання, як взяти кредит безробітному, де його можна отримати, і які для цього необхідні документи.

Де може отримати кредит безробітний?

Для отримання позики особи, які не мають офіційного місця роботи, можуть звернутися до банківських установ або в мікрокредітной організації. У першому випадку, перед тим як кредит взяти, безробітним буде потрібно надати ряд додаткових довідок і документів, що підтверджують їх платоспроможність. Однак навіть в такій ситуації шанс схвалення позики буде мінімальним.

А ось при зверненні в МФО ймовірність отримання коштів становить не менше 90%. Більш того, для оформлення кредиту клієнту потрібно надати мінімальний набір документів, який включає:

паспорт;
ідентифікаційний код;
номер банківської карти, на яку будуть перераховані кошти

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • номер банківської карти, на яку будуть перераховані кошти

Як показує практика, оформлення позики займає не більше 15 хвилин, до того ж всю процедуру можна провести в режимі онлайн. Це дозволяє отримати кредит для безробітного терміново, що може бути дуже корисним при виникненні екстрених ситуацій.

На які цілі можна отримати кредит безробітному?

У житті трапляється різне, і форс-мажорні обставини можуть нагрянути раптово. Тому, перш ніж звертатися в МФО кожен потенційний клієнт фінансової організації замислюється, чи можна взяти позику безробітному для тієї чи іншої мети. За умовами більшості мікрокредітних компаній сьогодні позичальник може отримати кошти на такі цілі:

 • до зарплати;
 • на покупку меблів або техніки;
 • для оплати лікування або навчання;
 • на святкування заходів;
 • на подорож.

Слід звернути увагу, що всі вищевказані позики надаються на термін до 30 днів. Однак тим, хто не встигає погасити свою заборгованість за вказаний період, МФО пропонують послугу пролонгації.

Як отримати кредит в режимі онлайн?

Далеко не кожен позичальник бажає зайвий раз відвідувати відділення мікрокредітной організації. І це зовсім не обов’язково робити, так як зараз більшість МФО пропонує послуги оформлення позики в інтернеті. Давайте розберемося, як оформити кредит в режимі онлайн безробітному терміново. Для виконання даної процедури позичальникові потрібно:

 • відвідати офіційний сайт фінансової організації;
 • подати заявку із зазначенням паспортних даних, ІНН і номера банківської картки;
 • дочекатися рішення за своїм запитом;
 • отримати гроші.

Це один з найпростіших способів, як оформити кредит безробітному. Він дозволяє за 10-15 хвилин отримати необхідні кошти не виходячи з дому.